Palapinės-pavėsinės

Turistinės palapinės

Siūlome turistines palapines vasaros ir žiemos sezonams. Nesvarbu, ar tik savaitgalius praleidžiate gamtoje, ar norite eiti įilgą žygį, svarbu pasirinkti turistinės palapinės modelį, kuris gamtoje užtikrinsgerą poilsį. Mūsų asortimente rasite greito surinkimo (pop up) arba teleskopinės konstrukcijos (automatic camping tent) palapines, kurios patenkins visus Jūsų reikalavimus.

Konstrukcija ir gamybos medžiagos

Šiuolaikinės turistinės palapinės yra neatsiejama turizmo įrangos dalis.Pagrindinis komponentas yra vidinė palapinė, kuri yra uždara erdvė su tvirtomis sienelėmis ir vandens nepraleidžiančia apačia. Priekinė dalis yra atidaroma užtrauktuku ir, kaip taisyklė, papildomai aprūpinama tinkleliu nuo uodų. Beveik visi modeliai komplektuojami su tentu, kuris suteikia papildomą vidinėspalapinės apsaugą. Kai kurie modeliai tento ir konstrukcijos pagalba leidžiasukurti mažą skyrių, kuriame patogu padėti batus, kuprines ir kitus daiktus.Prie žemės palapinė tvirtinama metaliniais strypais.Turistines palapines

Turistinių palapinių gamybai naudojamos lengvosir patvarios medžiagos tam, kad įrangą būtų lengviau nešti ir jos nesugadintų stiprus vėjas, kruša ar kiti gamtos reiškiniai. Vidinė palapinė ir tentas siuvami iš nailono arba poliesterio. Šios medžiagos yra labai patvarios ir laikui bėgant nepraranda savo kokybės, nepaisant gamtinių veiksnių (vandens, saulės)arba mechaninio poveikio. Specialus impregnavimas ir papildomas apdorojimas poliuretanu arba silikonu pagerina hidrofobinį efektą, todėl turistinės palapinėsneperšlampa net smarkiame lietuje. Greito surinkimo „pop up“ savaime pasistatančių turistinių palapinių karkasas susideda iš stiklo pluošto vamzdelių, kurie sudaro ilgus lankus. Teleskopinių-automatinių turistinių palapinių karkasas pagamintas iš teleskopinių stiklo pluošto ar aliuminio vamzdelių.

Kokios būna turistinės palapinės?

  • Vienvietės turi iki 100 cm plotį ir yra patogios vienam asmeniui. Pagrindinis privalumas yra mažas svoris (1,5 - 2 kg). Tokias palapines ypač pamėgo žvejai.
  • Dvivietės palapinės būna 120 -150 cm pločio, o svoris gali siekti 2,5 - 3 kg.
  • Triviečių plotis svyruoja nuo 150 iki 170 cm. Dažnai naudojama dviejų žmonių kaip patogesnė dviviečio modelio alternatyva. Sveria apie 3 kg ir daugiau.
  • Keturviečių palapinių plotis būna 2 metrai ir daugiau. Jos ypač tinka šeimoms ir gali turėti keletą įėjimų. Sveria apie 4 kilogramus.
  • Penkių-šešių vietų modeliai pasižymi įspūdingais matmenimis – jos gali būti virš 4 metrų pločio. Tinka kompanijos ir šeimos poilsiui. Ypač patogūs yra modeliai su dviem miegamaisiais.

Pasirinkite sau tinkamą turistinės palapinės modelį mūsų kataloge. Prekės specifikacijos ir aprašymas padės pasirinkti teisingai.

Palapines-pavesines.lt - Prekybinės ir turistinės palapinės. 


Susisiekite su mumis - info[at]palapines-pavesines.lt -  Tel.: +37067809876 - © Palapines-pavesines.lt 2010
Folding tent Call Flextents