Palapinės-pavėsinės

Palapinių nuoma

Siūlome išsinuomoti mūsų greito surinkimo palapines ir įvertinti šių palapinių privalumus! Dėl lengvo montavimo ir įdomaus dizaino greitai surenkamos palapinės tapo labai populiarios. Greitai surenkamos palapinės gali būti naudojamos: švenčių, parodų, mugių, pardavimų, reklaminių akcijų, naujos prekės rinkoje pristatymo ar sporto renginių metu. Galima nuomotis vieną palapinę arba keletą palapinių, siekiant jas sujungus gauti Jums reikiamo ploto statinį! Palapinės yra lengvai surenkamos - vos mažiau nei per 60 sekundžių!  Be to, jas lengva transportuoti, jos yra lengvos ir neužima daug vietos! 

 

Kartu su palapine, mes savo klientams galime pasiūlyti nuomai reklamines vėlavas su įmonės logotipu, individualiu dizainu, reklaminiu šūkiu, kurios gali būti tvirtinimas ant greito surinkimo palapinių konstrukcijos.

 

Taip pat mūsų klientai gali išsinuomoti palapines  su jau atspausdintu  jų įmonės logotipu, individualiu dizainu, kuris tvirtinamas ant palapinių sienų ar stogo! Šios mūsų siūlomos palapinės ir jų reklaminiai priedai padės Jums reklamoti savo prekės ženklą bet kokio renginio metu! Papildomai prie palapinės klientai gali išsinuomoti ir mūsų siūlomus palapinių priedus - barus, stalus, svorius ir t.t.

 Greito surinkimo palapinės idealiai tinka, kai jums reikalingas pavėsis ar apsauga nuo išorinio poveikio, pvz.: jeigu norite apsisaugoti nuo lietaus, vėjo ar saulės Jūsų organizuojamos šventės metu - gimtadienio, krikštynų, jubiliejaus ar vestuvių proga! Šios palapinės yra aukštos kokybės, lengvai montuojamos ir turinčios savo išskirtinį dizainą. Už patrauklią kainą galite išsinuomuoti  greito surinkimo palapines ir paversti savo šventę nepamirtama!

 

 Palapines-pavesines.lt - Prekybinės ir turistinės palapinės .


Susisiekite su mumis - info[at]palapines-pavesines.lt -  Tel.: +37067809876 - © Palapines-pavesines.lt 2010
Folding tent Call Flextents